O firmie

ASTRANS Andrzej Sojka to firma działająca od 1989 roku. Na stałe współpracujemy z firmami oraz dużymi koncernami z Włoch, Niemiec, Danii, Francji oraz z innych krajów europejskich. Nasza firma, wychodząc na przeciw coraz to nowszym potrzebom, ciągle się rozwija. Dlatego też, posiadamy we wszystkich samochodach system monitoringu samochodów GPS, co umożliwia dokładne monitorowanie oraz łączność z naszymi kierowcami.

Możemy się pochwalić, że nasz tabor nie przekracza 3 lat. Stawiamy na ekologię, dlatego nasze samochody posiadają najwyższe dostępne normy emisji spalin na rynku tj. Euro 5 oraz Euro 6

ASTRANS posiada stałe zezwolenia na przewóz ładunków ponadgabarytowych do 3 metrów szerokości oraz 22 metrów długości na terenie Polski, Niemiec, Francji, Holandii oraz Danii. Dodatkowo ASTRANS posiada zezwolenie na przewóz odpadów na terenie całej Europy. Dzięki współpracy z austriacką firmą ubezpieczeniową LUTZ Assekuranz przewożone przez nas ładunki są ubezpieczone na kwotę 1 000 000 euro. Posiadamy również ubezpieczenie, które pozwala nam na przewóz kabotażowy, tzn. (Niemcy-Niemcy, Francja-Francja, Dania-Dania itp.).

  1. blach na elektrownie wiatrowe oraz na produkcję statków;
  2. towarów przeznaczonych do recyklingu (w tym papieru);
  3. stali konstrukcyjnej oraz elementów betonowych na drogi i mosty;
  4. maszyn budowlanych oraz rolniczych;

a ponadto na stałe współpracujemy z firmą handlującą zwierzętami egzotycznymi.

Naszym celem jest ciągły rozwój, w następstwie tego aspiracje naszych współpracowników łączą się z doświadczeniem Andrzeja Sojki. Mamy nadzieję, że starania z naszej strony zaowocują długoterminową współpracą.